Virtuální život
Nebojte se, nebudeme zde plýtvat časem na odborná vysvětlování a speciální pojmy. Na to zde není prostor. Jen stručně se podíváme na pojem virtuální realita a pak se vrhneme na něco podobného. Budete překvapeni. Tak tedy celý tento termín se používá hlavně v technologiích a v souvislosti s nimi. Zde vytváří simulaci nějakého prostředí. Největší využití to má samozřejmě v hrách, kde se hráč pomocí této technologie může dostat naprosto kamkoli. Stejně jako hluboko pod mořskou hladinu, tak i na opačnou stranu Vesmíru, pokud tedy připustíme teorii, že Vesmír vůbec nějaké strany má.
Ovšem není to jen tohle. Virtuální sídlo firmy Ostrava netvoří žádné technologie a jsou fyzicky existující, na rozdíl od her. Virtuální jsou však v tom, že mohou pro jakoukoli firmu zařídit její sídlo, aniž by v ní musel někdo fyzicky sedět, byť jen jednu jedinou minutu. A proč to? Spousta firem nechce nebo nemá peníze na klasické kanceláře, které mohou být označeny jako její sídlo. Rozuměj té firmy. On totiž provoz je hodně nákladný a je nutno jej pak promítnout do zboží či služby. A nejsou to zrovna malé částky. Takže se každý rozumný podnikatel snaží této finanční zátěže zbavit.
A pokud je to možné, využije právě služeb zmíněné společnosti, která mu zařídí virtuální sídlo, nebo, chcete-li kancelář. Firma u nás musí mít označené sídlo, tak hovoří zákon a tímto je vše ohledně toho vyřešeno. Na tuto adresu, která samozřejmě není virtuální, může chodit normální pošta, kterou pak majiteli pronajímatel přeposílá v domluveném intervalu. A samozřejmě vám kdykoli dá prostory k dispozici pro různá setkání či projednávání potřebných záležitostí. Dokonce pronajme i konferenční místnost. Výhody snad ani není třeba popisovat. Majitel má vše zařízeno, přesně podle zákona a má čistou hlavu bez starostí. A za tisícinu ceny klasické kanceláře.